Visos naujienos

1.jpg
2019 04 22
Lietuvos kriminalinės policijos biuras stiprina kovą su dark web ir kriptovaliūtų naudojimu narkotikų kontrabandos srityje

Š. m. kovo 25-27 d. startavo projektas „Koordinuota kova su naujomis tendencijomis narkotikų kontrabandos srityje (SNOW WHITE)“ (toliau – Projektas). Projekto atidarymo renginyje dalyvavo projekto partneriai iš Rumunijos, Lietuvos, Belgijos policijos ir prokuratūros tarnybų.

Šnipai.jpg
2019 02 19
Dviems asmenims pareikšti kaltinimai šnipinėjus

Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamentas Šiaulių apygardos teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje dviems asmenims pareikšti kaltinimai šnipinėjus prieš Lietuvos Respubliką.

20190207_11jpg.jpg
2019 02 13
Policija sulaikė rekordinį kvaišalų kiekį – 1,5 tonos hašišo

Bendros Lietuvos kriminalinės policijos biuro ir prokurorų operacijos metu sulaikytas rekordinis Lietuvos istorijoje kiekis narkotinių medžiagų – 1,5 tonos hašišo, kurį kontrabandos būdu buvo ketinama gabenti per Lietuvos Respublikos teritoriją į Rusijos Federaciją.

VSF LOGO.JPG
2019 01 28
Plečiamas kriminalinės žvalgybos informacijos mainų tinklas

Analizuojant pastarųjų metų terorizmo ir smurtinio ekstremizmo tendencijas Europos Sąjungoje (ES), vis didėjančią terorizmo grėsmę visiems ES piliečiams ir siekiant užkirsti kelią galimiems teroro išpuoliams šalyje, pabrėžiamas aktyvesnis ir efektyvesnis tarpinstitucinis bendradarbiavimas bei spartesnis informacijos mainų užtikrinimas.

Poilicijos nuotr 7 pinigai.jpg
2019 01 22
Suduotas smūgis šešėliniam statybos verslo sektoriui

Po kruopštaus ir slapto tyrimo išaiškinta gerai organizuota grupė asmenų, įtariama, vykdžiusi nesąžiningą (šešėlinį) verslą statybos sektoriuje.

Nuotrauka_3.jpg
2018 12 10
Operacija Trivium smogė vėl: penkeri metai kovoje su mobiliomis organizuotomis nusikalstamomis grupėmis

Š. m. lapkričio 14-16 dienomis keturių Europos Sąjungos valstybių narių – Olandijos, Belgijos, Vokietijos ir Lietuvos – teisėsaugos institucijos, kurių veiksmus, padedant Europolui, koordinavo Olandijos nacionalinė policija, įgyvendino penktąjį operacijos Trivium etapą.

hasisas.png
2018 11 22
Puse tonos hašišo neteisėtai disponavusiems asmenims – teisiamųjų suolas

Septyni asmenys, Lietuvoje slėpę apie 500 kg hašišo ir, įtariama, ruošęsi jį išgabenti iš šalies, sės į teisiamųjų suolą. Jiems pateikti kaltinimai dėl neteisėto disponavimo labai dideliu kiekiu narkotinių medžiagų organizuotoje grupėje bei rengimosi narkotinių medžiagų kontrabandai.

prokuratura.png
2018 11 20
Šnipinėjimu kaltinamo klaipėdiečio byla perduota teismui

Teismui perduota dar viena baudžiamoji byla, kurioje po Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento prokurorų ir Lietuvos kriminalinės policijos biuro pareigūnų atlikto ikiteisminio tyrimo kaltinimai šnipinėjimu pareikšti Lietuvos Respublikos piliečiui R. Š.

Untitled.png
2018 11 15
Izraelyje aptikti telefoninių sukčių pėdsakai atvedė į Lietuvą – išaiškintos dvi organizuotos gaujos sukčių

Generalinės prokuratūros Baudžiamojo persekiojimo departamento prokuroras, išanalizavęs ir įvertinęs ikiteisminio tyrimo metu surinktą medžiagą, surašė kaltinamąjį aktą ir teismui perdavė 28 tomų baudžiamąją bylą, kurioje vienuolika asmenų kaltinami sukčiavimu organizuotose grupėse. 

1.png
2018 11 02
Už pavogtus sveikatos duomenis reikalavusieji mokėti "bitcoinais" turės išgirsti teismo verdiktą

Teismui perduota ypatingo visuomenės dėmesio sulaukusi baudžiamoji byla, kurioje pareikšti kaltinimai dėl neteisėto informacijos apie privatų asmens gyvenimą rinkimo, šios informacijos atskleidimo ar panaudojimo, neteisėto prisijungimo prie informacinės sistemos, neteisėto disponavimo įrenginiais, programine įranga,...

cyberscam.png
2018 10 29
Patarimai, kaip atpažinti sukčius ir ką daryti?

Kviečiame jus susipažinti su vykdoma sukčiavimų elektroninėje erdvėje kampanija #CyberScams, kuri skirta parodyti labiausiai paplitusius sukčiavimo elektroninėje erdvėje būdais ir padėti apsaugoti save bei savo turtą.

Logo.jpg
2018 10 17
#CyberScams kampanija: mokėk atpažinti sukčių – būk saugus!

Europolo Europos saugumo elektroninėje erdvėje centras (EC3), Europos bankų federacija bei jų partneriai iš viešojo ir privataus sektoriaus pradeda vykdyti sukčiavimų elektroninėje erdvėje (#CyberScams) kampaniją, kuri skirta supažindinti visuomenę su labiausiai paplitusiais sukčiavimo elektroninėje erdvėje būdais ir išmokyti žmones nuo jų apsaugoti save ir savo...

Įrašų
puslapyje
1 2 Pirmyn