Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Visos naujienos

RSS Spausdinti
strazdauskaite.jpg
2020 04 03
Jaunos merginos nužudymo byloje teismas paskelbė apkaltinamąjį nuosprendį

Šiandien Kauno apygardos teismas paskelbė nuosprendį didelį atgarsį sukėlusioje baudžiamojoje byloje dėl brutaliai nužudytos Ievos Strazdauskaitės ir Latvijos piliečių plėšimo.

BK.jpg
2020 03 03
Generalinė prokuratūra: šnipinėjimo byla perduota nagrinėti teismui

Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento prokurorai baigė ikiteisminį tyrimą ir teismui perdavė nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje kaltinimai šnipinėjimu pareikšti dviem Lietuvos Respublikos piliečiams A. P. ir D. B.  

BYLA.jpg
2020 02 28
Garsioje byloje narpliojami organizuotos tarptautinės gaujos nusikaltimai

Teismui perduota baudžiamoji byla, kurioje kaltinimai padarius labai sunkias ir sunkias nusikalstamas veikas pareikšti 6-iems Lietuvos bei Latvijos piliečiams.

policija.jpg
2020 02 20
Vilniuje sulaikytas kyšininkavimu įtariamas advokatas ir policijos pareigūnas

Š. m. vasario 18-19 d. Vilniaus mieste vykdytos Lietuvos kriminalinės policijos biuro operacijos metu buvo sulaikytas kyšininkavimu įtariamas advokatas ir Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato patrulis.  

Įkaitas.jpg
2020 01 21
Žaibiškai išaiškinti ir sulaikyti pagrobėjai ir turto prievartautojai

Lietuvos policija, gavusi informaciją iš Lenkijos Respublikos policijos apie galimai pagrobtą Lenkijos pilietį, už kurį reikalaujama išpirkos reagavo žaibiškai. 

Įrašų
puslapyje