copyright

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Visos naujienos

Video.jpg
2020 06 26
Teismui perduota byla dėl pasikėsinimo įvykdyti teroro aktą Vilniuje

Teismui perduota baudžiamoji byla, kurioje asmuo kaltinamas pasikėsinimu sugadinti svetimą turtą dideliu mastu, įbauginti visuomenę, sukelti pavojų daugelio žmonių gyvybei ir padaryti didelę žalą Lietuvos Respublikoje veikiančioms finansinėms įmonėms įvykdydamas jo planuotą teroro aktą.

eurai.jpg
2020 06 08
Smūgis šešėliniam verslui. Užkirstas kelias daugiau nei 1 mln. eurų legalizavimui

Ilgalaikio ir kruopštaus tyrimo metu identifikuota bendrininkų grupė, neteisėtai besipelniusi iš akcizinių prekių, kurios į vidaus rinką, galimai, pateko kontrabandos būdu, realizavimo, t. y. aktyvios prekybos jomis vidaus rinkoje.

Arestine.jpg
2020 05 27
Ispanijoje iš vergijos išlaisvinti 8 asmenys, visi jie – lietuviai

Šią savaitę įvykdyta policijos operacija ir už prekybos žmonėmis išnaudojimo darbui tikslais vykdymą suimti du asmenys (vyras ir moteris). Dar dviejų įtariamųjų atžvilgiu tyrimas tęsiamas. Išlaisvinti aštuoni nukentėjusieji. Nukentėjusiųjų amžius – nuo 29 iki 44 metų. Tiek sulaikytieji, tiek nukentėjusieji yra lietuviai.

strazdauskaite.jpg
2020 04 03
Jaunos merginos nužudymo byloje teismas paskelbė apkaltinamąjį nuosprendį

Šiandien Kauno apygardos teismas paskelbė nuosprendį didelį atgarsį sukėlusioje baudžiamojoje byloje dėl brutaliai nužudytos Ievos Strazdauskaitės ir Latvijos piliečių plėšimo.

BK.jpg
2020 03 03
Generalinė prokuratūra: šnipinėjimo byla perduota nagrinėti teismui

Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento prokurorai baigė ikiteisminį tyrimą ir teismui perdavė nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje kaltinimai šnipinėjimu pareikšti dviem Lietuvos Respublikos piliečiams A. P. ir D. B.  

BYLA.jpg
2020 02 28
Garsioje byloje narpliojami organizuotos tarptautinės gaujos nusikaltimai

Teismui perduota baudžiamoji byla, kurioje kaltinimai padarius labai sunkias ir sunkias nusikalstamas veikas pareikšti 6-iems Lietuvos bei Latvijos piliečiams.

policija.jpg
2020 02 20
Vilniuje sulaikytas kyšininkavimu įtariamas advokatas ir policijos pareigūnas

Š. m. vasario 18-19 d. Vilniaus mieste vykdytos Lietuvos kriminalinės policijos biuro operacijos metu buvo sulaikytas kyšininkavimu įtariamas advokatas ir Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato patrulis.  

Įkaitas.jpg
2020 01 21
Žaibiškai išaiškinti ir sulaikyti pagrobėjai ir turto prievartautojai

Lietuvos policija, gavusi informaciją iš Lenkijos Respublikos policijos apie galimai pagrobtą Lenkijos pilietį, už kurį reikalaujama išpirkos reagavo žaibiškai. 

Policijos operacija 2019 12 seselis1.jpg
2019 12 19
Kalėdinė dovana neskaidriems „verslininkams“ – nesibaigiantys smūgiai šešėliniam prekybos mėsa verslui

Po kruopštaus ir neviešo tyrimo išaiškinta gerai organizuota grupė asmenų, vykdžiusi didelio masto mėsos ir jos produkcijos „šešėlinę“ prekybą. Kratose dalyvavo daugiau kaip 80 policijos, Valstybinės mokesčių inspekcijos bei Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos pareigūnų.

VIZITAS_2019 11 18_22 Birstonas_15x21.jpg
2019 12 13
Pareigūnai kelia kompetenciją kovoje su dark web ir kriptovaliutų naudojimu narkotikų kontrabandos srityje

Lietuvoje vyko modernūs ir interaktyvūs tarptautiniai mokymai, skirti kelti teisėsaugos pareigūnų kvalifikaciją   kovoje su dark web   ir kriptovaliutų naudojimu narkotikų kontrabandos srityje.

Ginti. Saugoti. Padėti..jpg
2019 11 29
Lietuvos ir Prancūzijos policija nutraukia navigacinių sistemų vagysčių iš traktorių grandinę

Š. m. lapkričio 26 d. Lietuvos policija ir Prancūzijos nacionalinė žandarmerija, padedant Europolui, likvidavo organizuotą nusikalstamą grupę, užsiimančia navigacinių sistemų vagystėmis iš traktorių.

Global Airline Action Days.jpg
2019 11 28
Europa taria NE sukčiavimams oro pervežimų sektoriuje

2019 m. lapkričio 18-22 dienomis Europos ir kitų pasaulio valstybių teisėsaugos institucijos vykdė 12-ąją visuotinę bendrų veiksmų priemonę, skirtą kovai su nesąžiningu skrydžio bilietų įsigijimu internetu, pasinaudojant neteisėtai įgytais kreditinių kortelių duomenimis.

Įrašų
puslapyje
1 2 Pirmyn