BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Visos naujienos

Most Wanted_4.jpg
2020 10 27
Europos „Ieškomiausių“ sąraše seksualiniais nusikaltimais įtariami asmenys

Startuoja tarptautinė kampanija  „Most Wanted“ (liet. „Ieškomiausi“ ). Šiemet teisėsaugos taikiklyje seksualiniais nusikaltimais įtariami asmenys.

auto.jpg
2020 10 15
Sulaikyta didelė naudotų automobilių rinkoje nusikalstamai veikusi asmenų grupė

Po didelio masto ir sudėtingos teisėsaugos operacijos Lietuvoje sulaikyti 16 asmenų, įtariamų sukčiavimu, apgaulingu apskaitos tvarkymu, dokumentų klastojimu ir kitomis nusikalstamomis veikomis veikiant organizuotoje grupėje.

EMPACT_1.jpg
2020 10 07
Kovoje su prekyba žmonėmis – vieninga Europos operacija

Prisidedant Europolui ir Frontex 2020 m. rugsėjo 14–18 d. Europoje buvo vykdoma didelio masto operacija, kuria siekta užkirsti kelią vykdomai prekybai asmenimis, turint tikslą išnaudoti juos darbui bei nustatyti pažeidžiamų darbuotojų išnaudojimo darbe atvejus ir juos ištirti.

IOCTA.jpg
2020 10 06
Kibernetinis nusikalstamumas evoliucionuoja

Š. m. spalio 5 d. pristatyta  2020  m. organizuoto nusikalstamumo internete grėsmių vertinimo ataskaita (iOCTA)

ecsm_fb_feed_1000x1000_01.jpg
2020 10 01
Startuoja 2020 m. Europos kibernetinio saugumo mėnuo - Think Before U Click

Šį spalį aštuntą kartą organizuojamas Europos kibernetinio saugumo mėnuo − Europos Sąjungos kampanija, kuria siekiama didinti ES piliečių saugumą internete. 

Sulaikymas.jpg
2020 09 29
Tarptautinės operacijos metu sulaikyti asmenys, įtariami asmens duomenų bei pinigų pasisavinimu

Šią savaitę tarptautinės teisėsaugos operacijos metu, aktyviai bendradarbiaujant Lietuvos, Estijos, Rumunijos pareigūnams ir Eurojustui, Rumunijoje buvo sulaikyti 3 asmenys, nuo kurių nusikalstamų veikų galimai nukentėjo virš 80 Lietuvos piliečių bei apie 20 įmonių. 

Video.jpg
2020 06 26
Teismui perduota byla dėl pasikėsinimo įvykdyti teroro aktą Vilniuje

Teismui perduota baudžiamoji byla, kurioje asmuo kaltinamas pasikėsinimu sugadinti svetimą turtą dideliu mastu, įbauginti visuomenę, sukelti pavojų daugelio žmonių gyvybei ir padaryti didelę žalą Lietuvos Respublikoje veikiančioms finansinėms įmonėms įvykdydamas jo planuotą teroro aktą.

eurai.jpg
2020 06 08
Smūgis šešėliniam verslui. Užkirstas kelias daugiau nei 1 mln. eurų legalizavimui

Ilgalaikio ir kruopštaus tyrimo metu identifikuota bendrininkų grupė, neteisėtai besipelniusi iš akcizinių prekių, kurios į vidaus rinką, galimai, pateko kontrabandos būdu, realizavimo, t. y. aktyvios prekybos jomis vidaus rinkoje.

Arestine.jpg
2020 05 27
Ispanijoje iš vergijos išlaisvinti 8 asmenys, visi jie – lietuviai

Šią savaitę įvykdyta policijos operacija ir už prekybos žmonėmis išnaudojimo darbui tikslais vykdymą suimti du asmenys (vyras ir moteris). Dar dviejų įtariamųjų atžvilgiu tyrimas tęsiamas. Išlaisvinti aštuoni nukentėjusieji. Nukentėjusiųjų amžius – nuo 29 iki 44 metų. Tiek sulaikytieji, tiek nukentėjusieji yra lietuviai.

strazdauskaite.jpg
2020 04 03
Jaunos merginos nužudymo byloje teismas paskelbė apkaltinamąjį nuosprendį

Šiandien Kauno apygardos teismas paskelbė nuosprendį didelį atgarsį sukėlusioje baudžiamojoje byloje dėl brutaliai nužudytos Ievos Strazdauskaitės ir Latvijos piliečių plėšimo.

BK.jpg
2020 03 03
Generalinė prokuratūra: šnipinėjimo byla perduota nagrinėti teismui

Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento prokurorai baigė ikiteisminį tyrimą ir teismui perdavė nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje kaltinimai šnipinėjimu pareikšti dviem Lietuvos Respublikos piliečiams A. P. ir D. B.  

BYLA.jpg
2020 02 28
Garsioje byloje narpliojami organizuotos tarptautinės gaujos nusikaltimai

Teismui perduota baudžiamoji byla, kurioje kaltinimai padarius labai sunkias ir sunkias nusikalstamas veikas pareikšti 6-iems Lietuvos bei Latvijos piliečiams.

Įrašų
puslapyje
1 2 Pirmyn