BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Visos naujienos

RSS Spausdinti
Nuotrauka_3.jpg
2018 12 10
Operacija Trivium smogė vėl: penkeri metai kovoje su mobiliomis organizuotomis nusikalstamomis grupėmis

Š. m. lapkričio 14-16 dienomis keturių Europos Sąjungos valstybių narių – Olandijos, Belgijos, Vokietijos ir Lietuvos – teisėsaugos institucijos, kurių veiksmus, padedant Europolui, koordinavo Olandijos nacionalinė policija, įgyvendino penktąjį operacijos Trivium etapą.

hasisas.png
2018 11 22
Puse tonos hašišo neteisėtai disponavusiems asmenims – teisiamųjų suolas

Septyni asmenys, Lietuvoje slėpę apie 500 kg hašišo ir, įtariama, ruošęsi jį išgabenti iš šalies, sės į teisiamųjų suolą. Jiems pateikti kaltinimai dėl neteisėto disponavimo labai dideliu kiekiu narkotinių medžiagų organizuotoje grupėje bei rengimosi narkotinių medžiagų kontrabandai.

prokuratura.png
2018 11 20
Šnipinėjimu kaltinamo klaipėdiečio byla perduota teismui

Teismui perduota dar viena baudžiamoji byla, kurioje po Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento prokurorų ir Lietuvos kriminalinės policijos biuro pareigūnų atlikto ikiteisminio tyrimo kaltinimai šnipinėjimu pareikšti Lietuvos Respublikos piliečiui R. Š.

Untitled.png
2018 11 15
Izraelyje aptikti telefoninių sukčių pėdsakai atvedė į Lietuvą – išaiškintos dvi organizuotos gaujos sukčių

Generalinės prokuratūros Baudžiamojo persekiojimo departamento prokuroras, išanalizavęs ir įvertinęs ikiteisminio tyrimo metu surinktą medžiagą, surašė kaltinamąjį aktą ir teismui perdavė 28 tomų baudžiamąją bylą, kurioje vienuolika asmenų kaltinami sukčiavimu organizuotose grupėse. 

1.png
2018 11 02
Už pavogtus sveikatos duomenis reikalavusieji mokėti "bitcoinais" turės išgirsti teismo verdiktą

Teismui perduota ypatingo visuomenės dėmesio sulaukusi baudžiamoji byla, kurioje pareikšti kaltinimai dėl neteisėto informacijos apie privatų asmens gyvenimą rinkimo, šios informacijos atskleidimo ar panaudojimo, neteisėto prisijungimo prie informacinės sistemos, neteisėto disponavimo įrenginiais, programine įranga, ...

cyberscam.png
2018 10 29
Patarimai, kaip atpažinti sukčius ir ką daryti?

Kviečiame jus susipažinti su vykdoma sukčiavimų elektroninėje erdvėje kampanija #CyberScams, kuri skirta parodyti labiausiai paplitusius sukčiavimo elektroninėje erdvėje būdais ir padėti apsaugoti save bei savo turtą.

Logo.jpg
2018 10 17
#CyberScams kampanija: mokėk atpažinti sukčių – būk saugus!

Europolo Europos saugumo elektroninėje erdvėje centras (EC3), Europos bankų federacija bei jų partneriai iš viešojo ir privataus sektoriaus pradeda vykdyti sukčiavimų elektroninėje erdvėje (#CyberScams) kampaniją, kuri skirta supažindinti visuomenę su labiausiai paplitusiais sukčiavimo elektroninėje erdvėje būdais ir išmokyti žmones nuo jų apsaugoti save ir savo ...

L. Omeljančuk_asmeniniop archyvo nuotrauka.jpg
2018 10 10
Tarptautinėje Facebook interneto saugumo komandoje, buvusi Lietuvos policijos pareigūnė

Lilija Omeljančuk, buvusi Lietuvos kriminalinės policijos biuro Sunkaus ir organizuoto nusikalstamumo tyrimo 5-osios valdybos 1-ojo skyriaus vyriausioji tyrėja, tarnybą kriminalinėje policijoje pakeitusi nauju itin ambicingu iššūkiu – darbu socialinio tinklo Facebook interneto saugumo komandos gretose.

seselis.png
2018 08 08
Smūgis šešėliui – policija likvidavo nusikalstamą tarptautinį alkoholio platinimo tinklą

Po kruopštaus ir slapto tyrimo, nustatyta Lietuvoje ir tarptautiniu mastu veikusi, organizuota grupė asmenų, galimai vykdžiusi alkoholio tiekimą į Lietuvą bei pagamintos produkcijos platinimą Europoje.

main theme-01 - Copy.jpg
2018 07 11
Paskutinis teisėjo švilpukas aidi Europos labiausiai ieškomiems besislapstantiems asmenims

Europolas, Europos aktyvios besislapstančių asmenų paieškos grupių tinklas (ENFAST) ir Europos valstybių teisėsaugos institucijos tęsia sėkmingą tarptautinę kampaniją „Most Wanted“ (liet. „Ieškomiausi“), kuri skirta sunkius ir labai sunkius nusikaltimus padariusių asmenų paieškai.

1.png
2018 07 04
Pasaulis taria NE sukčiavimams oro pervežimų sektoriuje

Birželio 18-22 d. visame pasaulyje vykdyta 11-oji Visuotinė bendrų veiksmų priemonė dėl oro uostų (angl. Global Airport Action Days (GAAD)), kurioje dalyvavo 61 šalis, 69 oro linijos ir 6 internetinės kelionių agentūros.

4610_93409455585d1228191b36d0c0fdf04e.jpg
2018 06 29
Įgyvendintas Projektas skirtas stiprinti kriminalinės policijos pareigūnų gebėjimus kovoje su terorizmu

Įgyvendintas Nacionalinio vidaus saugumo fondo 2014 – 2020 m. programos projektas Nr. LT/2016/VSF/6.3.1.1 – „Specializuotų kriminalinės policijos padalinių pareigūnų kvalifikacijos kėlimas, I etapas“

Įrašų
puslapyje
1 2 3 Pirmyn