BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Visos naujienos

RSS Spausdinti
Policijos operacija 2019 12 seselis1.jpg
2019 12 19
Kalėdinė dovana neskaidriems „verslininkams“ – nesibaigiantys smūgiai šešėliniam prekybos mėsa verslui

Po kruopštaus ir neviešo tyrimo išaiškinta gerai organizuota grupė asmenų, vykdžiusi didelio masto mėsos ir jos produkcijos „šešėlinę“ prekybą. Kratose dalyvavo daugiau kaip 80 policijos, Valstybinės mokesčių inspekcijos bei Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos pareigūnų.

VIZITAS_2019 11 18_22 Birstonas_15x21.jpg
2019 12 13
Pareigūnai kelia kompetenciją kovoje su dark web ir kriptovaliutų naudojimu narkotikų kontrabandos srityje

Lietuvoje vyko modernūs ir interaktyvūs tarptautiniai mokymai, skirti kelti teisėsaugos pareigūnų kvalifikaciją   kovoje su dark web   ir kriptovaliutų naudojimu narkotikų kontrabandos srityje.

Ginti. Saugoti. Padėti..jpg
2019 11 29
Lietuvos ir Prancūzijos policija nutraukia navigacinių sistemų vagysčių iš traktorių grandinę

Š. m. lapkričio 26 d. Lietuvos policija ir Prancūzijos nacionalinė žandarmerija, padedant Europolui, likvidavo organizuotą nusikalstamą grupę, užsiimančia navigacinių sistemų vagystėmis iš traktorių.

Global Airline Action Days.jpg
2019 11 28
Europa taria NE sukčiavimams oro pervežimų sektoriuje

2019 m. lapkričio 18-22 dienomis Europos ir kitų pasaulio valstybių teisėsaugos institucijos vykdė 12-ąją visuotinę bendrų veiksmų priemonę, skirtą kovai su nesąžiningu skrydžio bilietų įsigijimu internetu, pasinaudojant neteisėtai įgytais kreditinių kortelių duomenimis.

11_Policija 2019_ginklai.jpg
2019 10 29
Slaptos operacijos metu išimta šimtai nelegalių ir pavojingų šaunamųjų ginklų

Sulaikymų ir kratų metu iš neteisėtos apyvartos išimti 224 vnt. skirtingų modelių šaunamųjų ginklų, tarp jų pavojingi automatiniai šaunamieji ginklai su garso slopintuvais: ,,AGRAM“, ,,KALAŠNIKOV“, pistoletai: ,,TT“, ,,GLOCK“, ,,SIGSAUER“, revolveriai: ,,ARMINIUS“, ,,TAURUS“ ir kt., 12 047 vnt. skirtingo kalibro šovinių, 6 granatos, 3 ...

kp diena.JPG
2019 10 28
Geriausia metų byla pripažintas jungtinis Klaipėdos ir Šiaulių tyrimas, metų seklys - klaipėdietis Altautas Jokubauskas

Kiekvienais metais, jau nuo 1993 metų, skelbiamas konkursas „Metų seklys“. Konkurso tikslas – išrinkti ir paskatinti Lietuvos kriminalinės policijos pareigūnus, profesionaliausiai ir operatyviausiai išaiškinusius sunkius ir painius nusikaltimus. 

lkpb.jpg
2019 10 24
Asmens nužudymas virto pasaulinio masto nusikaltėlių ir jų vykdomų nusikaltimų identifikavimu

Užsakomasis Deimanto Bugavičiaus nužudymas įvykdytas 2015 m. lapkričio mėn. Kaune. Nedelsiant pradėtas ikiteisminis tyrimas, kuris kriminalistus atvedė prie dar didesnių, protu nesuvokiamų apimčių, nusikaltimų padarymo.

LP.png
2019 08 19
70 suėmimų Europos teisėsaugos operacijoje prieš prekybą vaikais

Š. m. birželio mėnesį visoje Europoje vyko operacija, kurios tikslas – kova su prekyba nepilnamečiais seksualinio išnaudojimo, priverstinio išmaldos prašymo ir išnaudojimo darbui tikslais.

gun.jpg
2019 08 07
Teismui perduota rezonansinė žmogžudystės Kaune byla

Teismui perduota baudžiamoji byla, kurioje kaltinimai dėl Kaune gyvenusio D. B. nužudymo iš savanaudiškų paskatų, kitų žmonių gyvybei pavojingu būdu yra pareikšti trims asmenims. 

europol_logo5.jpg
2019 07 26
„Daugiau jokių išpirkų“: 108 milijonai priežasčių švęsti trečiąjį gimtadienį

Šiandien švenčiamas trečiasis „Daugiau jokių išpirkų“ (angl. No More Ransom) gimtadienis. Šis projektas nuo 2016 metų liepos, kai buvo pradėtas, padėjo daugiau nei 200 tūkstančių išpirkos reikalaujančių virusų aukų nemokamai atkurti savo failus. Prie projekto prisidėjo lankytojai iš 188 šalių. Jis vieno langeliu principu teikia ...

Remigijus Byčius g. 1981.jpg
2019 07 19
Ne kartą išsisukdavęs nuo griežtų laisvės atėmimo bausmių, vienas iš „Lapinų“ lyderių Remigijus Byčius – nuteistas, tačiau nuo teisėsaugos ir paskirtos bausmės slapstosi

Lietuvos policija ieško Lietuvos Respublikos piliečio Remigijaus Byčiaus (gim. 1981 m.), besislapstančio nuo teisėsaugos institucijų ir vengiančio atlikti paskirtą laisvės atėmimo bausmę. 

vsf logotipas1.jpg
2019 07 15
Įgyvendintas projektas, skirtas stiprinti kriminalinės policijos pareigūnų gebėjimus kovoje su elektroniniais nusikaltimais

Lietuvos policija sėkmingai įgyvendino nacionalinės Vidaus saugumo fondo lėšomis finansuojamą projektą „Specializuotų kriminalinės policijos padalinių pareigūnų kvalifikacijos kėlimas, II etapas“.

Įrašų
puslapyje
1 2 Pirmyn