BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


2017 m. JAD operacija „Dragon“ (liet. Drakonas)

Operacija „Dragon" - tai ketvirtoji bendrų veiksmų serija, vykstanti visus 2017 m., kurios taikinys - sunkūs tarptautiniai ir organizuoti nusikaltimai. Šių metų operacijos „Dragon" tikslas - kovoti su organizuotais nusikalstamais tinklais, kurie vykdo prioritetinėms sritims priskiriamas nusikalstamas veikas (pagalbos neteisėtai imigruoti suteikimas, prekyba žmonėmis, suklastotos prekės, sukčiavimai, susiję su akcizo mokesčiu arba dingusiu PVM mokėtoju Bendrijoje, sintetinės narkotinės medžiagos, kokainas ir heroinas, nusikaltimai elektroninėje erdvėje, neteisėta prekyba šaunamaisiais ginklais, organizuoti turtiniai nusikaltimai).

Operacija „Dragon’’ jau turėjo pastebimos įtakos tarptautinei kriminogeninei situacijai. Pagal ES politikos ciklo prioritetą „nusikaltimai elektroninėje erdvėje - sukčiavimai su mokėjimo kortelėmis", teisėsaugos pareigūnai iš viso pasaulio sulaikė 153 asmenis, kurie, kaip įtariama, skrido nusipirkę bilietus, naudodami pavogtas, neteisėtu būdu įgytas arba suklastotas kreditines korteles. Operatyviniai veiksmai buvo atlikti 230 oro uostų visame pasaulyje.

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-01-23