BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


JAV Federalinių tyrimų biuro delegacijos vizitas

Data

2023 06 26

Įvertinimas
0
522A9159.jpg

Š. m. birželio 26 d. Policijos departamente lankėsi JAV Federalinių tyrimų biuro direktoriaus padėjėjas Ray Duda su delegacija.

Susitikimo metu Lietuvos kriminalinio policijos biuro viršininkas Arūnas Maskoliūnas, pavaduotojai Saulius Briginas, Vytautas Gailiušas ir JAV kolegos aptarė Lietuvos policijos ir JAV Federalinių tyrimų biuro glaudų bendradarbiavimą, išryškėjusias pagrindines tarptautinio organizuoto nusikalstamumo tyrimų kryptis, sėkmingų bendrų operacijų rezultatus, iššūkius ir tolimesnį bendradarbiavimą prioritetinėse srityse.

Policijos departamentas ir Lietuvos kriminalinės policijos biuras glaudžiai bendradarbiauja su JAV teisėsauga kovojant su organizuotu nusikalstamumu, kriminaliniais nusikaltimais, terorizmu ir nuolat kylančiais naujais iššūkiais bei grėsmėmis.