Policijos sistemos darbuotojų darbo apmokėjimo sistema (PGK įsakymas)

2019 m. I - III mėn. Lietuvos kriminalinės policijos biuro statutinių valstybės tarnautojų vidutinis mėnesio darbo užmokestis (neatskaičius mokesčių)

Pareigybės pavadinimas

Pareigybių skaičiusVidutinis mėnesio darbo užmokestis, eurais
Viršininkas13465,64
Viršininko pavaduotojas32797,85
Valdybos viršininkas92637,05
Patarėjas42566,79
Valdybos viršininko pavaduotojas12528,95
Valdybos viršininko pavaduotojas11905,59
Skyriaus viršininkas302303,54
Poskyrio viršininkas52198,80
Vyriausiasis tyrėjas1451902,99
Vyriausiasis specialistas391767,32
Vyresnysis specialistas491540,14
Vyresnysis tyrėjas21424,98
Specialistas91312,95
Vyriausiasis postinis31222,49
Vyriausiasis patrulis31174,97

2019 m. I - III mėn. Lietuvos kriminalinės policijos biuro karjeros valstybės tarnautojų vidutinis mėnesio darbo užmokestis (neatskaičius mokesčių)

Pareigybės pavadinimas

Pareigybių skaičiusVidutinis mėnesio darbo užmokestis, eurais
Valdybos viršininkas02407,03
Skyriaus vedėjas21950,49
Direktorius11798,68
Vyriausiasis specialistas141590,41
Vyresnysis specialistas21393,72
Specialistas11390,12

2019 m. I - III mėn. Lietuvos kriminalinės policijos biuro darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartis, vidutinis mėnesio darbo užmokestis (neatskaičius mokesčių)

Pareigybės pavadinimas

Pareigybių skaičiusVidutinis mėnesio darbo užmokestis, eurais
Skyriaus vedėjas11777,70
Specialistas21658,79
Vyriausiasis specialistas231423,74
Metodininkas31357,95
Inspektorius71182,84
Vyresnysis raštvedys11180,44
Raštvedys41180,44
Vyresnysis specialistas41115,19
Vairuotojas41068,23
Budėtojas1635,00
Darbininkas1635,00
Valytojas4608,54

 

Atnaujinimo data: 2024-02-09