BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Vilniuje susitinka Šiaurės ir Baltijos regiono valstybių kriminalinės policijos vadovai

Data

2022 09 15

Įvertinimas
1
Biuras-6.jpg

Š. m. rugsėjo 15-16 d. Vilniuje vyksta Baltijos ir Šiaurės regiono šalių kriminalinės policijos vadovų ir atstovų konferencija. Renginyje dalyvauja Norvegijos, Suomijos, Estijos, Lenkijos, ir Latvijos kriminalinės policijos vadovai ir kiti aukšto rango pareigūnai kartu su Policijos departamento prie VRM, Lietuvos kriminalinės policijos biuro ir Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centro vadovais.

Postūmiu konferencijai ir drauge viena pagrindinių darbotvarkės temų neišvengiamai tapo Ukrainoje vykstančio karo įtaka regiono saugumui organizuoto nusikalstamumo kontekste. Renginio metu šalys dalinasi įžvalgomis ir trumpo, vidutinio bei ilgojo laikotarpio poveikio grėsmių vertinimu, nusikalstamumo situacijos regione prognozėmis, aptaria galimus bendrus veiksmus ir atsaką į šias grėsmes, atsižvelgiant į vykstančius geopolitinius, ekonominius ir socialinius pokyčius.

 

Konferencija organizuojama Norvegijos finansinio mechanizmo programos ,,Teisingumas ir vidaus reikalai“ projekto ,,Tarpžinybinio bendradarbiavimo stiprinimas ir nusikaltimų tyrimo kontrolės gerinimas Lietuvos policijoje“ projekto rėmuose ir finansuojama šio projekto lėšomis. Projekto tikslas – sustiprinti Lietuvos ir Norvegijos policijos gebėjimus  ir tarptautinį bendradarbiavimą, pasidalijant gerąja patirtimi kovojant su nusikalstamumu bei stiprinti Lietuvos policijos gebėjimus užkardyti, atskleisti ir tirti nusikaltimus, diegiant pažangias technologijas bei organizuojant mokymus.